• Halloween na našej škole

• Pred jesennými prázdninami bolo na našej škole strašidelne. Ožili kostlivci, krvavé nevesty, pavúčie ženy, tekvičiaci, zombíci, strigy a všakovaké strašidlá či postavy z hororov. Napriek tomu sa školou ozýval smiech, zábava a radosť, hudba a aj tanec. Veselo bolo aj v učiteľskom kolektíve a v rovnakom duchu sa nieslo aj vyučovanie.

• Odborný výcvik

• Žiaci na odbornom výcviku v stravovacom zariadení Nová Menza sa učia a trénujú rôzne zručnosti, rozvíjajú svoje komunikačné schopnosti a podieľajú sa na obsluhe zákazníkov.

• United Neighbours of London

• Dňa 2.10.2023 sme sa so žiakmi maturitných ročníkov zúčastnili na predstavení divadelnej inscenácie v anglickom jazyku s názvom United Neighbours of London. Predstavenie nám poskytlo nezabudnuteľný zážitok a obohatilo nás o nový rozmer anglického jazyka.Herci podali skutočne fantastické výkony, ktorými nás naozaj veľmi dobre pobavili aj s použitím zaujímavých rekvizít,originálnych kostýmov a kulís. Odchádzali sme motivovaní, predstavenie nám dodalo chuť na zlepšenie našich jazykových kompetencií.