• Láska kvitne v každom veku

• Zapojili sme sa do výzvy Láska kvitne v každom veku. Navštívili sme CSS Harmónia Žilina, potešili sme seniorov trvalkami, ktoré si nasadia spolu so zamestnancami vo svojej záhradke. Rozžiarili sme im duše. Nemali by sme zabúdať na seniorov, staroba je pred každým z nás. Pomáhajme pomáhať.

• Rozlúčka s našimi maturantmi

• Dnes sa s nami rozlúčili naši maturanti.

Úspešný akademický týždeň Vám prajeme, aby ste zvládli ľavou zadnou ďalší míľnik vo svojom živote – ústnu maturitnú skúšku.

• Praktická časť maturitnej skúšky

• Praktická časť maturitnej skúšky je významným krokom k úspešnému ukončeniu štúdia. Táto časť zahŕňala napísanie odbornej práce, realizáciu a obhajobu. Žiaci II.ND obhajovali svoje záverečné práce formou prezentácie. Každý z nich mal pridelenú krajinu, ktorú prezentoval z hľadiska cestovného ruchu. Ekonomická časť tvorila založenie podniku – reštaurácie danej krajiny na Slovensku. Okrem toho prezentovali aj národnú kuchyňu pridelenej krajiny, ktorú by ponúkali vo svojej reštaurácii. Prezentácie žiakov nás preniesli do Francúzska, Grécka, Turecka či Slovinska. Spoznali sme rôzne vône a chute Talianska, Bulharska, Chorvátska a Británie.