• Poradenské služby

• Výchovný poradca

• Výchovný poradca: Mgr. Jana Maslová,

v spolupráci s rodičmi a pedagogicko-psychologickou poradňou je vždy k dispozícii pri riešení  problémov, ktoré sa týkajú žiakov školy.

Pre žiakov:

pokiaľ budeš cítiť, že nie si spokojný, šťastný že si nepochopený a nikto Ti nechce porozumieť, že Ti všetky problémy sťažujú život, že sa nedokážeš so situáciou vysporiadať, prípadne si obeťou šikany,......... zaklop. Budem Tvoja bútľavá vŕba, spolu nájdeme riešenie, lebo samo sa nič nespraví. Nájdi odvahu, dôveruj mi a spolu môžeme veľa vecí zmeniť.

Vážení rodičia,

niekedy sa možno ocitnete v situácii, keď si nebudete vedieť dať rady so svojím synom alebo dcérou. V tejto ťažkej situácii  by som Vám rada bola nápomocná,  spolu by sme sa pokúsili hľadať riešenie, ktoré by zlepšilo klímu v rodine a školskom kolektíve.

Mgr. Maslová Jana