• Ples na UNIZA

•

Žiaci našej školy počas odborného výcviku mali možnosť obsluhovať niekoľko plesov.

Jedným z nich bol aj Reprezentačný ples Fakulty elektrotechniky a informačných technológií UNIZA, ktorý sa konal v priestoroch Novej menzy. Naša škola bola požiadaná o obsluhu tejto akcie. Počas celého večera sa o hostí starali naše šikovné servírky a čašníci pod vedením majsteriek odborného výcviku. Svojou odbornou prácou sme dodali tomuto podujatiu špičkovú úroveň a noblesu.

Organizátori plesu sa tešia na ďalšiu spoluprácu s nami.

• Zúčastnili sme sa Burzy informácií 2023

• Naša škola sa prezentovala na Burze informácií 2023, ktorá bola určená pre žiakov 8. a 9. ročníkov základných škôl. Účelom tohto podujatia bolo poskytnúť informácie o možnostiach štúdia pre budúcich absolventov ZŠ. Náš stolík bol ozajstnou pastvou pre oči. Na svoje si prišli milovníci sladkého aj slaného.  Naše žiacky miešali priamo pred zrakmi nealkoholické nápoje, predviedli tak jednu zo zručností čašníka/servírky. Okrem toho, žiaci po vedením majstrov odborného výcviku prestreli slávnostné tabule, ktorými sa kochali všetci okoloidúci. Na Burze informácií sme stretli veľa príjemných mladých ľudí, s ktorými sme si príjemne podebatovali. Dúfame, že s niektorými sa vidíme v septembri v škole.