• Účelové cvičenie

• V piatok 13. 05. 2022 absolvovali žiaci z I.A a III.A účelové cvičenie. V ranných hodinách sme sa so žiakmi presunuli do lesoparku Chrasť. Lesopark Chrasť sa nachádza medzi sídliskami Vlčince a Solinky. Je obľúbenou mestskou zónou oddychu a poskytuje návštevníkom rôzne možnosti športového vyžitia.

Chlapci využili workoutové zostavy na ktorých cvičili výdrž  v zhybe. Potom sme si našli vhodné miesto s lavičkami a ohniskom, kde sme si zložili všetky veci. Počasie bolo prekrásne, lepšie sme si ani len nemohli priať. Hrali sme rôzne loptové hry, volejbal a aj bedminton. Po športových aktivitách si žiaci rozdelili úlohy. Zháňali drevo, zakladali oheň, pripravili špekáčiky a slaninu na opekanie.

Počas celého účelového cvičenia sme dbali na čistotu prírodného prostredia. Všetky odpadky v okolí sme vyzbierali a vyhodili do smetného koša. Strávili sme pekný športový deň v prírode.

Športu zdar.

• Danubius Gastro 2022

• Všetky možné chute a vône sa na pár dní koncentrujú v Inchebe. Medzinárodný veľtrh gastronómie je to „pravé orechové“ pre milovníkov dobrého jedla, kávy, vína i drinkov. Nesmieme však zabudnúť ani na ucelenú ponuku pre HO-RE-CA segment.