• Zo života školy

• Deň sv. Mikuláša

• Dňa 6. decembra si žiaci našej školy pripomenuli deň sv. Mikuláša. Žiaci prezlečení do kostýmov Mikuláša, anjela a čerta odmeňovali sladkosťami nielen svojich spolužiakov, ale i učiteľov, zamestnancov a návštevníkov reštaurácie. Celá akcia sa niesla v duchu lásky, pokoja, dobrosrdečnosti a príchodu Vianoc - sviatkov pokoja a rodiny.

• Exkurzia v Martine

• Dňa 12.11.2019 sa žiaci I.A triedy zúčastnili exkurzie v Martine. Ich cieľom bolo Slovenské národné múzeum. Po úvodnom slove pani lektorky, ktorá nás zoznámila s históriou tejto významnej inštitúcie, si žiaci mali možnosť prezrieť jednotlivé pavilóny. Hlavná pozornosť sa venovala poľnohospodárstvu, v minulosti  prioritnému odvetviu našich predkov. Zaujali aj remeslá, ktorými sa naši Slováci zaoberali. Najviac našich žiakov zaujali kroje z jednotlivých oblastí Slovenska.

• Budatinský zámok

• Príprava cateringu pre EÚ v rámci projektu testovania seniorov pri prehliadke zámku.
              Akciu pripravovali žiaci 3.A a majster odborného výcviku.