• Služby pre verejnosť

• Naše služby

• Škola ponúka širokú paletu služieb pre verejnosť poskytovanú na vysokej profesionálnej úrovni v príjemnom a peknom prostredí. Poskytujeme služby organizovaním svadieb, rôznych osláv (maturitných,  promočných, narodeninových, a pod.), spomienkových stretnutí (karov), banketov, recepcií, pracovných obedov a večerí, organizovaním školení.

Ďalej poskytuje cateringové služby (organizovanie recepcií, rautov, prezentácií, výstav, školení) prípravou a dodaním občerstvenia teplej aj studenej kuchyne s obsluhou , ktorých sa zúčastňujú aj žiaci školy. Bufetový charakter týchto občerstvení umožňuje umiestnenie do priestorov podľa požiadavky zákazníka a pre neobmedzený počet osôb.

Ponuka jedál a nápojov sa operatívne prispôsobuje požiadavkám zákazníka a trhu.