Poradenské služby

Poradenské služby školy

Výchovný poradca: Mgr. Daniel Haščík, (tel. 0911 445 994)
Výchovný poradca v spolupráci s rodičmi a pedagogicko-psychologickou poradňou je k dispozícii pri riešení výchovných problémov.

Pre žiakov:

Milá študentka, milý študent,

ponúkam Ti úprimnú pomoc, pokiaľ budeš cítiť, že nie si tak spokojný a šťastný ako predtým. Ak máš pocit, že Ti niekto ubližuje, máš mnoho problémov, jeden školský neúspech za druhým,....

Nenechávaj to tak, a príď! Každá situácia má svoje riešenie!

Rád Ťa vypočujem a spoločne budeme hľadať cestu, ktorá povedie k vyriešeniu tvojich problémov.

Daniel Haščík

Pre rodičov:

Vážení rodičia,

niekedy sa možno ocitnete v situácii, keď si po výchovnej stránke nebudete vedieť dať rady so svojím synom alebo dcérou. Vašu rodinnú harmóniu budú narušovať opakujúce sa školské neúspechy Vášho dieťaťa, ktoré budú meniť Vaše sna a plány. Túto nepríjemnú situáciu by som Vám rada pomohla vyriešiť. Pokiaľ je to v možnostiach školy a mojej kompetencii, obráťte sa na mňa! Budem sa snažiť spoločne s Vami nájsť riešenie vzniknutej situácie.

Daniel Haščík

• Súkromná stredná odborná škola spoločného stravovania
    Závodská cesta 2961, 010 01 Žilina
    041/7641923